Türk Telekom Ücretsiz Cep Telefonu Arama kampanyası


Türk Telekom yine ev telefonları için çok konuşulacak bir kampanyaya imza atıyor. Ücretsiz cep telefonu ile görüşme!

Evet yanlış okumadınız, Türk Telekomdan ev telefonu kullanıcısı olan bireysel tüketiciler artık cep telefonu aramalarında ücret ödemiyor. Akşam 19:00 ile sabah 07:00 saatleri arasında sabit ev telefonundan cep telefonu yönüne yapılan ilk 1000 dakikalık görüşme için Türk Telekom ücret almıyor. Bedava cep telefonu araması yapmanız için hiçbir başvuru yapmanıza gerek yok ev telefonunuzdan akşam 7 den sabah 7 ye kadar bedava arama yapabiliyorsunuz. Tüm ev telefonu kullanıcıları bu kampanyaya dahil olurken iş telefonları bu kapsam dışında tutuluyor.

Telefonunu alternarif operatöre taşıyan umth sth ve thk aboneleri bu kampanyaya dahil olamıyor çünki artık hizmetlerini Türk Telekomdan almıyorlar. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için tüm yönlere yaptığınız aramaları Türk Telekom dan yapan bir abone olmanız zorunlutor. UMTH , STH , THK türünde abone olan kullanıcılar bu kampanyadan faydalanamazlar.

Görüşmeler ilk 1000 dakika olan Türkiyede bulunan cep telefonu yönlerine olup yurtdışı cep telefonu aramalarında ücretsiz kampanyası bulunmamaktadır.

Ücretsiz 1000 dakika cep telefonu arama kampanyası daha önceden devam eden 3000 dakika şehiriçi şehirlerarası kampanyası ile farklıdır birleştirilemez ve eski sabit telefon kampanyası aynı şartlar ile devam etmektedir. İki kampanya birbirinden bağımsızdır ve herkes her ikisini de kullanabilir.

İş telefonlarının hiçbir türü bu kampanyadan faydalanamaz.