türk telekom sabit telefon nakli


Sabit Telefon nakil

Türk telekom sabit telefon nakil işlemi Türk Telekom müdürlüklerinde yapılabilmektedir.

Telefon hattı sahibinin şahsen gitmesi yada sabit telefon nakil işlemi için yetki verildiği açıkça belirtilmiş olan bir noter vekaletnamesi düzenlenmiş vekilin gitmesi gerekmektedir.

T.C. uyruklu bireysel (şahıs ev telefonu) kullanıcılar için Tc Kimlik no bulunan nüfus cüzdanı , ehliyet , pasaport yada evlilik cüzdanı.

Kurumsal müşteriler (şirket iş telefonu) için Vergi Levhası , İmza Sirküleri , Kuruluş Gazetesi , Faaliyet Belgesi , Yetkili Kimlik Fotokopisi gerekmektedir.

Vekaletname ile işlem yapıldığı durumda vekaletnamenin aslı ve fotokopisi ve vekilin nüfus cüzdanı fotokopisi gerekli olacaktır.

Nakil işlemi için önceki adreste kullanılan sabit telefon un bağlı olduğu yada yeni taşınılacak adresin bağlı olduğu müdürlüğe gidilebilir.

Yeni bağlantı yapılacak adrese komşu olan bir dairedeki sabit telefon numarasının not alınması ve başvuru esnasında söylenmesi adrese giden altyapının tesbitinde çok önemlidir , Bu bilgi Türk Telekom görevlisine çok yardımcı olacaktır ve sizin işleminizin çok daha hızlı tamamlanmasını sağlayacaktır.