Adsl Tarifeleri


adsl başvuru
ADSL Tarifeleri adsl bağlantısının hızını ve kotasını belirlemektedir.

interneti çok yoğun kullanmıyorsanız “adsl başvuru” nuzu limitli paketlerden seçerek yapabilirsiniz.

Limitli adsl tarifeleri aylık 9,99 TL den başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır.

Limitsiz adsl tarifeleri aylık 15,00 tl den başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır.

Kampanya süreleri 6 aydır ve bu süreden sonra telekom internet operator sirketi adsl tarifesindeki fiyatlandırma geçerli olacaktır.

sabit telefon adsl başvurusu yapabilmeniz için şarttır. “Sabit telefon başvurusu” yapmak için sabit telefon başvuru formunu doldurunuz.

telekom internet operator sirketi adsl size en uygun kampanyaları düzenlemektedir ve Türkiyede en çok tercih edilen internet Türkiyenin interneti telekom / intenet operatör şirketidir.

Aşağıda telekom internet operator sirketi adsl tarifeleri bilginize sunulmuştur.

ADSL Tarife ADSL hızı  Kota Kampanya Süresi ve Ücreti Tarife Ücreti   
NET4 8 Mbps’ye kadar 4 GB 9,99 TLx 6 ay    

29 TL adsl başvuru
NET6 8 Mbps’ye kadar 6 GB 14,99 TLx 6 ay    

39 TL adsl başvuru
NETLİMİTSİZ     

8 Mbps’ye kadar LİMİTSİZ 15,00 TLx 5 ay    

49 TL adsl başvuru
1LİMİTSİZ 1 Mbps LİMİTSİZ 34,99 TLx 6 ay    

45,31 TL adsl başvuru
2LİMİTSİZ 2 Mbps LİMİTSİZ 44,99 TLx 6 ay    

63,81 TL adsl başvuru
4LİMİTSİZ 4 Mbps LİMİTSİZ 54,99 TLx 6 ay    

82,32 TL adsl başvuru
8LİMİTSİZ 8 Mbps LİMİTSİZ 64,99 TLx 6 ay    

99 TL adsl başvuru

Yukarıda belirtilen tarifeler ve kampanyalar 31.12.2010 tarihine kadar geçerlidir.

ADSL modeme sahipseniz modeminizi telekom internet operator sirketi adsl ile kullanabilirsiniz, modeminiz yok ise telekom internet operator sirketi adsl size yeni bir adsl modemi çok uygun fiyat ve taksitli ödeme koşulları ile sunabilmektedir.

Piyasa fiyatı 125 tl olan “kablosuz adsl modem”  48 tl ücret karşılığında hemde 24 taksitli olarak sahip olabilirsiniz. Piyasa fiyatı 65 tl olan “kablolu asdl modem” de 24 tl ücret karşılığında sahip olabilirsiniz. Modem ücretleri telekom internet operator sirketi adsl faturanıza eklenerek tahsil edilmektedir.

Modem ücreti dışında abone olunurken alınan 24 tl aktivasyon ücreti bulunmaktadır ve bu ücret 12 taksite bölünerek ayda 2 tl biçiminde telekom internet operator sirketi faturanıza yansıtılmaktadır.

Yukarıda listelenen kampanya indirimleri 24 aylık abonelik taahüdü verilmesi ile geçerlidir , taahüt verilmeden kampanya indirimleri ve taksitlendirmelerden faydalanılamaz.

24 aylık abonelik taahüdü verildiği zaman abonelik iptal edilirse yapılan tüm indirimler , kalan tüm taksitlendirilmiş ödemeler ve kampanyalar sebebi ile alınmamış olan tüm ücretler aboneden tahsil edilmektedir.

Zahmetsiz olarak başvuru yapmak isterseniz aşağıdaki başvuru linkini takip ediniz. İletişim teknolojileri uzmanı arkadaşlarımız sizi tüm konularda aydınlatacaktır ve bu hizmet tamamen ücretsiz olarak tarafınıza sunulacaktır.

Hızlı Adsl Başvuru