adsl geçiş


adsl geçiş

ADSL Geçiş artık hayatımızda !

Hiçkimse memnun olmadığı adsl operatörüne mahkum değil !

İlgili resmi düzenlemenin yapılması ile adsl geçiş işlemlerine başlandı ,  bu sayede aboneler diledikleri operatörden hizmet alabilecekler.

Yani örneğin abone isterse telekom internet operator sirketi adsl den biri adsl geçiş, smile adsl geçiş , doping adsl geçiş , türknet adsl geçiş , superonline adsl geçiş yapabilecek. Ve tabi tüketiciler dilerlerse yanlışlarından dönerek diğer adsl operatörlerinden çıkarak telekom internet operator sirketi adsl geçiş yapabilecekler.

adsl geçiş işlemlerinde prosedür çok basittir. Tüketici adsl geçiş yapmak istediği operatöre başvuru yapar ve adsl geçiş yapılacak operatör eski operaötre adsl geçiş işlemini iletir. 5 İş  günü içerisinde adsl geçiş işlemi tamamlanır ve tüketici yeni operatörüne adsl geçiş işlemi yapmış olur.

adsl geçiş işlemi çok kısa süreli kesinti ile sağlanır ve tüketici kesintisiz adsl hizmeti almış olur. adsl geçiş tamamlandıktan sonra adsl kullanıcı kimliği değiştiği için adsl geçiş sonrası yeni adsl şirketinin kullanıcı kimliğine göre ayarlama yaparak kullanım yapabilir.

yalnız adsl geçiş işleminde dikkat etmeniz gereken noktalar aşağıda listelenmiştir.

  • adsl geçiş işlemi yapılırken eski operatöre karşı maddi sorumluluklar devam eder , yani adsl geçiş yaptığınızda taahüdünüz varsa bozulur ve cayma bedellerini ödersiniz.
  • adsl geçiş işlemi yapıldığında eski operatörünüzde kullandığınız günlerin bedelini son fatura ile ödersiniz.
  • adsl geçiş işleminde yeni operatörün taahüt şartlarına tabii olursunuz
  • yılda en çok 4 defa ve ayda en çok 1 defa geçiş işlemi yapılabilir
  • eksi modeminiz eski operatörünüze özel olabilir , yeni operatörünüzden modem almak zorunda kalabilirsiniz

bu bilgiler ışığında adsl geçiş tekliflerini değerlendirmenizi dikkatli hareket etmenizi öneriririz.

adsl geçiş işlemi yaparak mağdur olmanızı istemeyiz.

adsl geçiş bilgilendirme.